wtorek, 31 grudnia 2013

2013.

Witajcie! :*
Jest kilka minut po godzinie pierwszej - rozpoczął się ostatni dzień 2013 roku. Czy Wam również ten rok minął w zaskakująco szybkim tempie?
Pamiętam jak budziłam się 1. stycznia w mieszkaniu przyjaciółki po imprezie sylwestrowej, która jednocześnie była Jej imprezą osiemnastkową, a dziś w kalendarzu mamy już 31. grudnia. Po osiemnastce czas nieźle przyspiesza, tak jakby szykował się na Mistrzostwa Świata w sprincie, serio. Czas podsumować (prawie) miniony rok. To był ciekawy rok, pełen wyzwań, wiele mnie nauczył. Ale po kolei.. Styczeń, mój pierwszy prawdziwy tatuaż. Niezapomniana studniówka. Przygotowania do matury. Ostatnie chwile w liceum. Zakończenie roku maturzystów. Ognisko klasowe, czyli ostatnie spotkanie w pełnym składzie. Matura, która wcale nie okazała się taka straszna. Najdłuższe (i najlepsze) wakacje w życiu. Remont. Imprezy na działce. Nocne rozmowy. Sesje zdjęciowe. Ustronie Morskie.Wschód Słońca. Ostatnie "naste" urodziny. Londyn. Studia. Biotechnologia. Nowi ludzie, którzy okazali się całkiem spoko. Kolokwia i duuużo nauki, ale i na przyjemności czas się zawsze znalazł. Święta. Pasterka. Boże Narodzenie spędzone w klinice dla zwierząt, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. I tak jakoś w wieeelkim skrócie dobrnęłam do dnia dzisiejszego. Podsumowując to był dobry rok, mimo iż momentami ciężki. Cieszę się, że mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, którzy mnie wspierają i zawsze mogę na nich liczyć (przekonałam się nie raz) i mam nadzieję, że to nie zmieni się ani w 2014 ani w 2024 roku. ;)) Póki co zostawiam Was jeszcze ze zdjęciami, które pokazują, co się u mnie działo przez ostatnie 365 dni. Z noworocznymi życzeniami się wstrzymam, bo postaram się tu jeszcze dzisiaj zajrzeć.

Do następnego! 
Agata :-*

5 komentarzy:

  1. Piękne zdjęcia:) A wspomnienia zostaną z Tobą na zawsze:)

    OdpowiedzUsuń
  2. i cały rok 2013 już jest za nami :) mam nadzieję,że Twój 2014 będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i że spełnisz swoje najskrytsze marzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. wszystkiego dobrego w Nowym Roku!:*

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga oraz komentarze ;-)
Zapraszamy również do obserwacji, na pewno się odwdzięczymy :)
Na pytania odpowiadamy zazwyczaj pod postem ;-))