Witajcie;*
Mamy środek lata, a ja siedzę chora w domu... Leżę, jem, oglądam filmy, przeglądam Internet i gazety oraz czytam książki... I tak mija mi czas, ale muszę przyznać, że nareszcie naprawdę odpoczęłam! Ostatni tydzień był zdecydowanie ciężki przez oczekiwania na przyjęcie na studia, później zawożenie dokumentów i masę innych spraw, ale nie będę się już tu rozpisywać. Pochwalę się tylko, że jestem studentką BIOTECHNOLOGII! ;)
A wracając do tytułu posta, to postanowiłam pokazać Wam nowości, które pojawiły się w mojej szafie. :-
legginsy - Pull & Bear
dżinsy, koszulka - Stradivarius
top - Butik
bluzka -New Look
szorty - Puma
Pozdrawiam gorąco:*
Agata :)