środa, 28 sierpnia 2013

Nadmorskie stylizacje :)

Cześć :*
Dzisiaj zapraszamy na post z naszymi wakacyjnymi, nadmorskimi stylizacjami :-) Stawiałyśmy przede wszystkim na wygodę. Wczasy powinny być odpoczynkiem od stania przed szafą przez pół godziny i zadawania sobie pytań "Co dzisiaj włożę?!', bądź "Co do tego pasuje?" itd. oraz ostatecznego stwierdzenia, że nie mamy na siebie co włożyć. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ;-)

Przywitała nas niezbyt ciekawa pogoda ... :<

Jednak drugiego dnia słoneczko się do nas uśmiechnęło i pozwoliło nam ubrać strój typowo plażowy :-)

Agata nie miała okazji gonić kapelusza xd

Pogodzia pozwalała ubierać ulubione sukienki ...
oraz krótkie spodenki :P

Popołudniowe spacerki po plaży ;-)



oraz zachody słońca, które niestety nie były już tak gorące :P
 
w naszych stylizacjach nie zabrakło panterki ^^



przedostatni dzień uraczył nas średnią pogodą, jednak miałyśmy jeszcze okazję ubrać typowo letnie ciuszki ;-)


To byłoby na tyle ;-) Pozdrawiamy oraz życzymy miłych, niestety już ostatnich dni wakacji :)
Buziaki 
A&A :*

niedziela, 25 sierpnia 2013

Ustronie Morskie 2013

Heeej ;* Wreszcie nadszedł czas na krótkie podsumowanie naszego wyjazdu. Piszemy krótkie, bo gdybyśmy chciały opisać wszystko ze szczegółami, to i tak nikt nie dobrnąłby do końca tego postu. Jedynym słowem: było FANTASTYCZNIE! To nie pierwszy nasz wspólny wyjazd, ale zdecydowanie najlepszy (i oczywiście nie ostatni). Tak więc zapraszamy na fotorelację. :)

Piździawa dnia pierwszego + moja twarz bardzo nie chciała być na zdjęciu

Na plaży♥

Każdy chce "skakane" zdjęcie

Pyszny podwieczorek

Zachód Słońca♥

Nasz lampion szczęścia

Znów trochę FOOD PORN

Gdzie ta pogoda???

Jedno z nielicznych razem

Powrót

A jak Wam mijają wakacje? 

Pozdrawiamy!
A&A ;*

piątek, 23 sierpnia 2013

Powrót

Witajcie ;* Wróciłyśmy wypoczęte, opalone z mnóstwem zdjęć i wspomnień, naładowane pozytywną energią. Póki co zostawiamy kilka zdjęć Bałtyku w różnych odsłonach i zapraszamy na kolejne wakacyjne posty. :)





Pozdrawiamy!
A&A ;*

niedziela, 4 sierpnia 2013

July- MIX

Cześć :* Z drobniutkim opóźnieniem, ale dostarczamy lipcowy mix zdjęć i mamy ich całkiem sporo. Lipiec uciekł bardzo szybko, pierwszy miesiąc wakacji za nami. Był to jednak miesiąc całkiem udany, nie narzekamy! J Niestety dni robią się coraz krótsze, ale cieszmy się wolnym czasem, oby sierpień był tak fajny jak lipiec! Zapraszamy do oglądania :D








Pozdrawiamy :** Życzymy miłego sierpnia :) 
Aga&Aga :)

poniedziałek, 29 lipca 2013

Look of The Day

Witajcie :*
Ostatnie dni były ciężkie do zniesienia. Upał, zaduch, upał i brak tlenu. Pogoda jednak w miarę sprzyjała aktywnemu opalaniu :P
Dzisiaj kolejny dzień, kiedy nie mam czym oddychać, a w dodatku jest strasznie burzowo i co chwilę pada.. :/.
Dzisiaj rano stałam się bardzo twórcza i sprawiłam, że moja koszulka zakupiona około 2-3 lata temu otrzymała drugie życie. Nie lubię jej za bardzo w pierwotnej wersji, jednak po drobnym przekombinowaniu, całkiem mi się podoba :) Strój idealny na ciepłe dni :)
To teraz zdjęcia ! :)





Pozdrawiam :**

Aga :)

poniedziałek, 22 lipca 2013

New in. Agata :)

Witajcie;*
Mamy środek lata, a ja siedzę chora w domu... Leżę, jem, oglądam filmy, przeglądam Internet i gazety oraz czytam książki... I tak mija mi czas, ale muszę przyznać, że nareszcie naprawdę odpoczęłam! Ostatni tydzień był zdecydowanie ciężki przez oczekiwania na przyjęcie na studia, później zawożenie dokumentów i masę innych spraw, ale nie będę się już tu rozpisywać. Pochwalę się tylko, że jestem studentką BIOTECHNOLOGII! ;)
A wracając do tytułu posta, to postanowiłam pokazać Wam nowości, które pojawiły się w mojej szafie. :-

legginsy - Pull & Bear

dżinsy, koszulka - Stradivarius

top - Butik

bluzka -New Look

szorty - Puma

Pozdrawiam gorąco:*
Agata :)

niedziela, 21 lipca 2013

New in. Aga :)

Cześć :*
Wakacje uciekają bardzo, bardzo szybko (niestety). Proponowałabym zdecydowanie zwolnić tempo :)
Ostatni tydzień całkiem dynamiczny, chyba dzisiaj sobie odpocznę. Jeszcze pochwalę się, że upiekłyśmy z Agatą placek i dom stoi, my żyjemy, a jabłecznik był pyszny. Teraz przejdę do konkretów :) Mianowicie ostatnio wybrałam się na zakupy( swoją drogą raz również z Agatą :p). W focusie dosyć wcześniej rozpoczęły się letnie przeceny i faktycznie można kupić naprawdę fajne ciuchy w bardzo korzystnych cenach :P

 Sukienka- H&M


Sukienka- H&M

Bluzka- Stradivarius

 Koszulki- Bershka

   Koszulka- Stradivarius

 Sweterki- Bershka

Legginsy- Pull&Bear


Zakupy zdecydowanie podnoszą poziom endorfinek! 

Buziaki :** Miłej niedzielki :) 
Aga :)