Wstając dzisiaj rano, spojrzałam na telefon i uświadomiłam sobie już tak totalnie w 100%, że nadszedł wrzesień. Pora pożegnać się z letnimi miesiącami .. Lipiec i sierpień zleciały strasznie szybko, ale wakacje były cudowne ♥ Wrzesień będzie miesiącem, w którym trzeba będzie przyzwyczaić się do codziennych obowiązków i porannego wstawania (nie mówimy tu o studentach :p) oraz niedługo trzeba będzie pożegnać ulubione sukienki i szorty.
Jutro zaczyna się rok szkolny.. oczywiście z tym dniem związana jest bardzo ważna kwestia- mianowicie CO UBRAĆ?! Sama do końca jeszcze nie wiem co włożę, ponieważ dzisiejsza pogoda nie sprzyja moim pomysłom, jednak przedstawię kilka propozycji, a osobiście wybiorę coś dla siebie pewnie dopiero jutro rano :P
1)
WHITE LOOK - średnio oficjalne, jednak dosyć eleganckie i bardzo modne rozwiązanie :).
2)
BLACK AND WHITE - również bardzo modne połączenie bieli z czernią, w sumie typowe dla rozpoczęcia roku szkolnego, łatwe i wygodne rozwiązanie.
3)
COLOR - nikt jednak nie narzucił, że tego dnia należy ubierać się jedynie w czerń i biel, możemy postawić także na sukienkę w ciekawym kolorze oraz dobrać odpowiednie dodatki :).
Osobiście rozważam czarno-białą sukienkę + żakiet, lub kolorową sukienkę i marynarkę, jednak jeżeli pogoda nie będzie sprzyjała będę musiała wymyślić coś ze spodniami :> :)
Pozdrawiam :* Miłego ostatniego dnia wakacji :) !
Aga :)