sobota, 21 września 2013

LAST WEEK- MIX :)

Ostatni tydzień był w miarę okej, zaczynam przyzwyczajać się do szkolnego trybu życia :). Niestety, coraz bardziej czuć nadchodzącą jesień :< Pożegnałam się już z letnimi ciuchami... muszą czekać w szafie do kolejnego lata! Dzisiaj Agata leci do Anglii. Czeka nas separacja.. eh. 

Zapraszam na moją fotorelację z ostatniego tygodnia :)


 

 

 


Buziaki :*
Aga ! xoxo

niedziela, 15 września 2013

LAST TIME- MIX

Dawno nas tu nie było, wrzesień, nowe obowiązki, urodziny Agaty,dzika biba, szkoła, szkoła, i końcówka wakacji studentki. Nadchodzi jesień, coraz zimniej, poranne wstawanie, deszcze, edukacja, zakupy, seriale - mniej więcej tak można opisać 2 ostatnie tygodnie ;-) Zapraszamy na fotorelację :)










Pozdrawiamy :**
A&A ♥

niedziela, 1 września 2013

Hello September!

Wstając dzisiaj rano, spojrzałam na telefon i uświadomiłam sobie już tak totalnie w 100%, że nadszedł wrzesień. Pora pożegnać się z letnimi miesiącami .. Lipiec i sierpień zleciały strasznie szybko, ale wakacje były cudowne ♥ Wrzesień będzie miesiącem, w którym trzeba będzie przyzwyczaić się do codziennych obowiązków i porannego wstawania (nie mówimy tu o studentach :p) oraz niedługo trzeba będzie pożegnać ulubione sukienki i szorty.

Jutro zaczyna się rok szkolny.. oczywiście z tym dniem związana jest bardzo ważna kwestia- mianowicie CO UBRAĆ?! Sama do końca jeszcze nie wiem co włożę, ponieważ dzisiejsza pogoda nie sprzyja moim pomysłom, jednak przedstawię kilka propozycji, a osobiście wybiorę coś dla siebie pewnie dopiero jutro rano :P


1) WHITE LOOK - średnio oficjalne, jednak dosyć eleganckie i bardzo modne rozwiązanie :).

2) BLACK AND WHITE - również bardzo modne połączenie bieli z czernią, w sumie typowe dla rozpoczęcia roku szkolnego, łatwe i wygodne rozwiązanie.


3) COLOR - nikt jednak nie narzucił, że tego dnia należy ubierać się jedynie w czerń i biel, możemy postawić także na sukienkę w ciekawym kolorze oraz dobrać odpowiednie dodatki :).




Osobiście rozważam czarno-białą sukienkę + żakiet, lub kolorową sukienkę i marynarkę, jednak jeżeli pogoda nie będzie sprzyjała będę musiała wymyślić coś ze spodniami :> :)

Pozdrawiam :* Miłego ostatniego dnia wakacji :) !
Aga :)

środa, 28 sierpnia 2013

Nadmorskie stylizacje :)

Cześć :*
Dzisiaj zapraszamy na post z naszymi wakacyjnymi, nadmorskimi stylizacjami :-) Stawiałyśmy przede wszystkim na wygodę. Wczasy powinny być odpoczynkiem od stania przed szafą przez pół godziny i zadawania sobie pytań "Co dzisiaj włożę?!', bądź "Co do tego pasuje?" itd. oraz ostatecznego stwierdzenia, że nie mamy na siebie co włożyć. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ;-)

Przywitała nas niezbyt ciekawa pogoda ... :<

Jednak drugiego dnia słoneczko się do nas uśmiechnęło i pozwoliło nam ubrać strój typowo plażowy :-)

Agata nie miała okazji gonić kapelusza xd

Pogodzia pozwalała ubierać ulubione sukienki ...
oraz krótkie spodenki :P

Popołudniowe spacerki po plaży ;-)



oraz zachody słońca, które niestety nie były już tak gorące :P
 
w naszych stylizacjach nie zabrakło panterki ^^



przedostatni dzień uraczył nas średnią pogodą, jednak miałyśmy jeszcze okazję ubrać typowo letnie ciuszki ;-)


To byłoby na tyle ;-) Pozdrawiamy oraz życzymy miłych, niestety już ostatnich dni wakacji :)
Buziaki 
A&A :*

niedziela, 25 sierpnia 2013

Ustronie Morskie 2013

Heeej ;* Wreszcie nadszedł czas na krótkie podsumowanie naszego wyjazdu. Piszemy krótkie, bo gdybyśmy chciały opisać wszystko ze szczegółami, to i tak nikt nie dobrnąłby do końca tego postu. Jedynym słowem: było FANTASTYCZNIE! To nie pierwszy nasz wspólny wyjazd, ale zdecydowanie najlepszy (i oczywiście nie ostatni). Tak więc zapraszamy na fotorelację. :)

Piździawa dnia pierwszego + moja twarz bardzo nie chciała być na zdjęciu

Na plaży♥

Każdy chce "skakane" zdjęcie

Pyszny podwieczorek

Zachód Słońca♥

Nasz lampion szczęścia

Znów trochę FOOD PORN

Gdzie ta pogoda???

Jedno z nielicznych razem

Powrót

A jak Wam mijają wakacje? 

Pozdrawiamy!
A&A ;*

piątek, 23 sierpnia 2013

Powrót

Witajcie ;* Wróciłyśmy wypoczęte, opalone z mnóstwem zdjęć i wspomnień, naładowane pozytywną energią. Póki co zostawiamy kilka zdjęć Bałtyku w różnych odsłonach i zapraszamy na kolejne wakacyjne posty. :)





Pozdrawiamy!
A&A ;*

niedziela, 4 sierpnia 2013

July- MIX

Cześć :* Z drobniutkim opóźnieniem, ale dostarczamy lipcowy mix zdjęć i mamy ich całkiem sporo. Lipiec uciekł bardzo szybko, pierwszy miesiąc wakacji za nami. Był to jednak miesiąc całkiem udany, nie narzekamy! J Niestety dni robią się coraz krótsze, ale cieszmy się wolnym czasem, oby sierpień był tak fajny jak lipiec! Zapraszamy do oglądania :D








Pozdrawiamy :** Życzymy miłego sierpnia :) 
Aga&Aga :)